HIP HOP FUSION – DĚTSKÝ DEN

DETSKY DEN

Děkujeme všem, co dorazili a užili si to, děkujeme za podporu i důvěru. Velké díky všem, co se podíleli na organizaci této krásné akce pro celou rodinu. Jsme rádi, že se vám Hip Hop dostává pod kůži.

Funk the Juice a The Ballons Family pořádala Hip Hop Fusion: Headliners Party jako vyvrcholení celodenní akce Hip Hop Fusion: Dětský den, která se konala v sobotu 1.6. přímo na Velkém Strahovském stadionu. 

 • Dyzivv – vlastním jménem Radoslav Dunka, je slovenský rapper, vystupující pod labelem Illegal Music.Do širšího povědomí se dostal v roce 2016, kdy se objevil jako host na dvou tracích rozšířené verze alba “Stavy” od Schyza. O rok později opět hostoval na tracku “Hluboko” od Michajlova, Daniela Vardana a Maryse společně s Ideou a Matysem z labelu TyNikdy, čímž si ho opět všimlo mnoho nových posluchačů.Album Dolu utvrdilo i zaprdlé Hip Hopové hlavy a collabos s Čís T A Bobby Blazem to jen potvrzují. Jeho další přezdívkou je Tomáš Zato.Poslechni třeba Brúsia nože se Schyzem, Brate, Brain nebo Mala by si ísť a pochopíš sám, co tohle je za übertalent.
 • M.V.P. (Regie257, Sax a DJ Adie) – Regie 257 je rapper a graffiti writer, který je na scéně od roku 1996. Na kontě má nespočet projektů, ať už jde o MVP, ZeměVzduch nebo ESF. Po sólových albech Hlas barev a Kontrast vydal ve spolupráci s DJ Fatte desku s názvem Aura a Řev.
  Sa. Pokud jde o projekt Inside Kru, tak ten už jako kapela hodně dlouho nefunguje. Je to jen uskupení DJs, ale já už jsem úplně mimo. S Regiem plánujeme určitě udělat další desku MVP, ale kdy to bude, to je ještě ve hvězdách. Určitě ale nové věci vzniknou. Totéž platí i o Bordelu, ve kterým se realizuju i víc po hudební stránce, protože hrajeme na živý nástroje. Loni jsme vydali vinyl a další věci v budoucnu taky vzniknou. Teď jsem ale cítil, že je ten pravý okamžik věnovat tu veškerou energii vlastnímu projektu. A proto vydávám sólo.
 • Honzus a Acmé – Honzus nemá zatím album, ale zná ho celá scéna. Maká na albu se Zverinou a má fresh skladbu s Ruste Juxxem se skreči od DJ Fluxe. Acmé je bývalý člen Inside Kru.
 • Messenjah a Selector Boldrik – Svou hudební kariéru zahájil v roce 2009. Do širšího povědomí se dostal díky písním, které byly vydány v rámci kompilací Sklizeň 2011 a 2012. Zejména se proslavily písně Ganja je lék, Stopaři a Miluju život. Od té doby Messenjah pravidelně koncertuje. 
  Jeho první sólové album Bojuj dál! vyšlo v roce 2014. Následovala spolupráce na dvou dalších vydáních “Sklizně” a v roce 2019 vydal album Balanc. Jeho texty jsou typické pozitivními, nadějnými a angažovanými texty.
  Spolu s Cocomanem a Dr. Kary koncertují v uskupení jménem Nevereš a v roce 2016 vydali první společné album Zpátky na strop, na které navázali v roce 2021 albem Trumpety. 
  Tady mu kreje záda mistr Selector Boldrik, stálice Reggae scény a Dubplate Master, co pracuje s lidmi jako práve Jirka, Cocoman, Bow Wave nebo Dr. Kary.
 • MC Zachy a DJ Pret
 • Austy a DJ Hypno
 • Dzera a DJ Dragon feat. Polar
 • Patrik F
 • Drat a Wozzejk
 • Sis Elo

FOTKY by Kašpárek Mnichovský

FOTKY by TAMTA